banner
There are no translations available.

Oprogramowanie

Gastronomia
Hotelarstwo
Sieci sprzedaży

 


Jesteśmy producentem niezwykle nowoczesnego i intuicyjnego oprogramowania do gastronomii, hoteli i sieci sprzedaży z grupy SIMPLE SOFTWARE. Łączymy innowacyjność z praktycznością, słuchając na każdym kroku sugestii Klientów. Celem oprogramowania jest dokładna analiza biznesu, uproszczenie procesów w nim zachodzących oraz wsparcie kanałów dystrybucji.

Rodzinę produktów SIMPLE SOFTWARE stanowią:

SIMPLE GASTRONOMY – oprogramowanie przeznaczone dla lokali gastronomicznych - restauracje, pizzerie, kawiarnie, cukiernie, puby czy kluby

SIMPLE HOTEL – z przeznaczeniem dla branży hotelarskiej - hotele, motele, zajazdy, SPA

SIMPLE SALE – rozwiązanie dedykowane sieciom sprzedaży detalicznej - sklepy, sieci handlowe

Grupa SIMPLE SOFTWARE powstała z myślą o szybkim, prostym i efektywnym zarządzaniu poszczególnymi branżami opartymi na obsłudze klienta. Oprogramowanie dostosowane jest do obsługi przy użyciu monitorów dotykowych a jego głównym atutem jest szybkość działania i intuicyjny interfejs (w tym niezwykle prosta i rzetelna obsługa magazynu) co pozwala zoptymalizować pracę i czas. Kolejna zaleta to budowa modułowa gdzie każdy dopasuje rozwiązanie do potrzeb oraz poszerzy klasyczną obsługę o szereg programów lojalnościowych i narzędzi do pozyskiwania i utrzymania zadowolonego klienta.

Programy można ze sobą łączyć umożliwiając płynną wymianę danych oraz poszerzać infrastrukturę o moduł centralnego zarządzania do gromadzenia i porównywania danych z poszczególnych jednostek.

Dostęp do szeregu raportów oraz rejestrów i statystyk, umożliwia sprawne analizowanie sprzedaży w rozbiciu na poszczególne cykle.

 

  ZAUFALI NAM

There are no translations available.

  ZOSTAŃ DYSTRYBUTOREM

NISKIE KOSZTY FINANSOWANIA


Subscribers for newsletter

You want to be always on time? Join our database of subscribers. This allows us to keep you updated about the latest offers and promotions.

Contact with us

KONCEPT Information Systems
91-204 Łódź, ul. Duńska 1.
Poland

42 6520124
42 6524324
42 6522746
biuro@konceptcis.pl