banner
There are no translations available.

program do restauracji, program do gastronomii, gastronomia, menu, otwarty rachunek

Co robimy ?

Podstawą działalności naszej filmy jest outsourcing informatyczny czyli kompleksowa obsługa teleinformatyczna firm i instytucji. Ponadto jesteśmy producentem oprogramowania wspomagającego zarządzanie. Stawiając na współpracę z nami dołączacie Państwo do szerokiego grona usatysfakcjonowanych klientów, którzy nam zaufali.

Portfel klientów stanowią głównie małe i średnie przedsiębiorstwa, zarówno z województwa łódzkiego jak i całej Polski. Wyróżnia nas szeroki zakres usług oraz, co najważniejsze, wykwalifikowana i doświadczona kadra specjalistów.

Specjalizujemy się w tworzeniu i obsłudze infrastruktury informatycznej dla firm. Za główny cel stawiamy sobie odciążenie Państwa firmy z problemów z infrastrukturą informatyczną, a także doradztwo i pomoc we wprowadzaniu nowych rozwiązań. Państwa personel otrzyma wsparcie i pomoc techniczną. Każdy z Państwa pracowników będzie mógł zasięgnąć porady u naszych specjalistów lub zgłosić problem.


W ramach stałych umów realizujemy usługi informatyczne tj.: doradztwo informatyczne, projektowanie sieci, dobór i zakup sprzętu komputerowego, administracja systemów informatycznych, administracja serwerów i infrastruktury sieciowej. Zarówno usługi informatyczne jak i obsługa informatyczna firm może być realizowana całodobowo w zależności od rodzaju podpisanej umowy. Zapewniamy Państwu sprawną i szybką reakcję na wszelkie awarie związane z posiadaną strukturą informatyczną. Opiekę serwisową sprawowaną przez kadrę osób o zróżnicowanych kompetencjach. W przypadku poważniejszych awarii dostępność większej ilości serwisantów w celu zminimalizowania przestoju w pracy. Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu wysokiej jakości usługi, pozostając przy tym konkurencyjnym cenowo. Otwartość na zmiany i podążanie z postępem umożliwia przedstawienie Państwu coraz nowszych rozwiązań i usług dobranych indywidualnie dla zapewnienia maksimum bezpieczeństwa i niezawodności w Państwa firmie.

 

Obsługa obejmuje:

 • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzętu,
 • monitorowanie i serwis serwerów firmowych,
 • instalacja, konfiguracja i aktualizacja oprogramowania,
 • zarządzanie bezpieczeństwem sieci,
 • doradztwo i wykonawstwo w zakresie informatyzacji firmy,
 • dostarczanie sprzętu tele-informatycznego,
 • budowa sieci teleinformatycznych,
 • budowa od podstaw okablowania strukturalnego w budynkach biurowych,
 • budowa szaf serwerowych z uruchomieniem i central telefonicznych,
 • serwis instalacji teleinformatycznych i elektrycznych w budynkach biurowych,
 • nadzór i kontrola archiwizacji danych.

Głowne usługi świadczone w ramach komplekoswej obsługi informatycznej:

 • pomoc typu HelpDesk - gwarantuje profesjonalną pomoc merytoryczną użytkownikowi końcowemu w codziennej pracy z komputerem,
 • obsługa infrastruktury typu EndUser ( workstation)- zapewnia ciągłość pracy środowiska użytkownika końcowego,
 • administracja serwerami - obejmuje wszystkie aspekty związane z zapewnieniem ciągłości pracy platformy sprzętowej oraz jej rozwojem,
 • obsługa bazy danych - obejmuje pełen zakres działań związanych z administracją, strojeniem, utrzymaniem oraz modelowaniem baz danych,
 • nadzór i archiwizacja danych - gwarantuje bezpieczne przechowywanie ważnych danych oraz ich odzyskanie w przypadku utraty,
 • administracja siecią - gwarantuje ciągły monitoring i nadzór łączy internetowych oraz intranetowych,
 • zarządzanie środowiskiem IT - gwarantuje optymalne działanie całego zaplecza IT, jako jednego spójnego środowiska.

Usługi wysoko specjalizowane

Bywają chwile, w których brakuje w strukturze firmy specjalisty IT, potrafiącego wykonać daną czynność. Zatrudnienie osoby z takimi umiejętnościami, pod konkretny przypadek wydaje się nieracjonalne.

KONCEPT jako firma posiadająca spore doświadczenie w pracy przy różnorodnych projektach posiada dużą wiedzę z wielu dziedzin informatyki.

Jednym z priorytetów firmy jest ciągłe podnoszenie kwalifikacji pracowników poprzez motywowanie do zdawania egzaminów certyfikacyjnych bądź publikowania autorskich rozwiązań IT w prasie krajowej i zagranicznej.

 

  ZAUFALI NAM

There are no translations available.

  ZOSTAŃ DYSTRYBUTOREM

NISKIE KOSZTY FINANSOWANIA


Subscribers for newsletter

You want to be always on time? Join our database of subscribers. This allows us to keep you updated about the latest offers and promotions.

Contact with us

KONCEPT Information Systems
91-204 Łódź, ul. Duńska 1.
Poland

42 6520124
42 6524324
42 6522746
biuro@konceptcis.pl