banner

Zwiększ zyski, zmniejsz koszty

Prostota, szybka intuicyjna obsługa oraz szereg narzędzi ułatwiających pracę w gastronomii

Wspomaganie sprzedaży

Narzędzia wspomagające sprzedaż:

 

Rozbudowany moduł promocyjny – umożliwia zdefiniowanie wielu typów promocji występujących w branży gastronomicznej

 

Proponowane rozwiązanie pozwala na między innymi:

  • automatyczne działanie akcji promocyjnych
  • uruchomienie kilku akcji promocyjnych
  • ustawienie priorytetów dla poszczególnych promocji
  • określenie czasu trwania promocji, ilości dni, w wyznaczonych godzinach lub dniach
  • promocje dla określonych grup klientów
  • promocje na określone grupy towarów
  • podpowiedź pracownikom o aktualnie obowiązujących promocjach
  • możliwość analizy sprzedaży i oceny akcji promocyjnych

 

Funkcja Przypomnienia o wydarzeniach – badania potwierdzają, że większość Polaków celebruje urodziny w lokalach gastronomicznych. Jest to więc doskonała okazja na promocje restauracji. SiMPLE Gastronomy dzięki wbudowanemu komunikatorowi przypomina kilka dni wcześniej o zbliżających się urodzinach klienta. Moduł pozwala wygenerować i wysłać do klienta maila lub sms z zaproszeniem do restauracji i promocją urodzinową.

 

Funkcja Podpowiedzi o produktach – program Simple w momencie przyjmowania zamówienia podpowiada, którym produktom kończy się termin ważności. Dzięki temu istnieje możliwość zminimalizowania strat poprzez oferowanie np: godzinę przed zamknięciem lokalu o promocyjnych zestawach.

Program może również podpowiadać kelnerowi o:

- promocjach

- rabatach

- aktualnym cenniku

 

Newsletter – dla zarejestrowanych klientów wyślemy z programu korespondencję seryjną w postaci maila lub sms o aktualnych promocjach, wydarzeniach, zmianach w godzinach pracy lokalu czy też menu

 

Generator kodów promocyjnych – umożliwia generowanie jedno lub wielorazowych niepowtarzalnych kodów które klient może wykorzystać w dowolny sposób(bezpośrednio w lokalu, telefonicznie lub za pomocą strony WWW). Kody mogą być generowane bezterminowo lub też na czas trwania promocji. Program sam sprawdzi ważność danego kodu. Kod może być przypisany do całego bądź też do wybranego asortymentu.

 

Mechanizm Voucherów dostępny w Simple Gastronomy to kompleksowe narzędzie wspomagające proces przedsprzedaży. Vouchery mogą mieć wielorakie zastosowanie od bonów podarunkowych, poprzez promowanie zorganizowanych imprez, gdzie danej osobie, która otrzyma voucher w formie biletu przysługuje np. jeden gratis, aż po typowe gratis np. na potrzeby nowego menu. W każdej chwili możemy zweryfikować ich skuteczność oraz unieważnić pulę kodów.

 

Akcje socjalne – system motywacyjny, polegający na dofinansowaniu posiłków dla pracowników firm z którymi nawiążą Państwo współpracę. Uprawniony pracownik otrzymuje własne konto w systemie Simple Gastronomy i ma prawo zamawiać posiłki lub usługi do wysokości dziennego limitu jaki dofinansuje pracodawca (różnicę pracownik dopłaca na miejscu). Uregulowanie należności następuje na koniec okresu rozliczeniowego np. pod koniec miesiąca – poprzez wystawienie zbiorczej faktury wraz z dołączeniem na życzenie raportu szczegółowego.

 

Przedpłaty – działają na zasadzie jednej wpłaty np. raz w miesiącu przypisanej do konkretnego użytkownika. Daje to możliwość docelowo bezgotówkowego rozliczania się przez osobę, która dokonała wpłaty (dla klienta stanowi to formę buforu jak przy lokacie, że zawsze może przyjść i w ramach swojej puli zjeść posiłek nie zastanawiając się czy w portfelu ma gotówkę). Przedpłaty stosowane są m.in. jako abonament obiadowy dla dzieci wykupiony przez rodziców.

 

Reklamy, promocje, happy hour na dodatkowym ekranie – badając rynek i preferencje klientów a także zachowując sezonowość, często zmienia się karta menu oraz promocje i rabaty. To samo dotyczy cennika specjalnego w wybranych dniach i godzinach. Unikniemy drukowania dodatkowych materiałów poprzez umieszczenie informacji o nowościach na dodatkowym ekranie. Dobrze i sprawnie poinformowany klient szybko zorientuje się co jest aktualnie dostępne.

 

 

  ZAUFALI NAM

  ZOSTAŃ DYSTRYBUTOREM

  WIADOMOŚCI I MEDIA

XX MIĘDZYNARODOWE TARGI EUROGASTRO 2016

Zaplanuj już dzisiaj wizytę na jubileuszowych XX targach w Warszawie

więcej >
 
Targi HORECA 2015

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach HORECA 2015 w Krakowie!!!!

więcej >
 
XIX MIĘDZYNARODOWE TARGI EUROGASTRO 2015

Okrągła 5 rocznica dla firmy Koncept na targach EuroGastro. Przyjdź, zobacz, zyskaj.

więcej >
 
XVIII MIĘDZYNARODOWE TARGI EUROGASTRO 2014

Narzędzia do pozyskiwania klientów, interaktywne raporty i wiele innych funkcjonalności.

więcej >
 

NISKIE KOSZTY FINANSOWANIA

Dołącz do bazy subskrybentów

Chcesz być zawsze na czasie? Dołącz do naszej bazy subskrybentów. Pozwoli nam to informować Cię na bieżąco o najnowszych ofertach i promocjach.

Skontaktuj się z nami

KONCEPT Systemy Informatyczne s.c.
91-204 Łódź, ul. Duńska 1
Polska

42 6520124
42 6524324
42 6522746
biuro@konceptcis.pl